KONST / Litografier / Färglitografier 13496266
nr 1349 6266
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografier, 2 st, Hötorget respektive Riddarhuset. Signerad, numrerad 304/500, oramade lösa blad. Bladets mått: ca 23x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 september 2020
kl 18:52:48
27/9 19:07:55
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube